Élelmezésvezető álláshirdetés

2024. augusztus 06. 07:25
Intézményi iktatószám: I/261/2024.
ÁLLÁSPÁLYÁZAT
NEMESVÁMOSI CSILLAGVIRÁG ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Élelmezésvezető
Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
- a főzőkonyha működésének megszervezése a közétkeztetésre vonatkozó jogszabályok
alapján,
- a konyhai dolgozók munkájának felügyelete, irányítása, ellenőrzése,
- anyaggazdálkodás, nyersanyag megrendelés és kiadás, raktárkészlet vezetés,
- nyersanyagnorma számítás, étlapkészítés,
- élelmezéssel kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
- élelmiszerbiztonsági szabályok betartása,
- HACCP rendszer működtetése
Betöltendő állás szakmacsoportja: élelmiszer
FEOR besorolás: 5129 Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Nemesvámos
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.): Három hónap próbaidő.
Illetmény a közalkalmazotti bértábla szerint.
Egészségügyi alkalmasság szükséges.
Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 79458
- Magyar állampolgárság
Elvárt végzettség/képesítés:
- 4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés
felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú
szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség ,
Egyéb végzettség, - élelmezésvezető szakképesítés, vagy - vendéglátóipari vagy
élelmiszeripari felsőfokú végzettség, vagy- dietetikus szakképestés
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló
nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati
eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2024.08.23. 00:00
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.08.26. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.csillagviragovoda.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.09.02.

betöltés